قوانین و مقررات

1. وب‌ سایت آموت سیر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه ‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

2. . خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت آموت سیر جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، ، لوگو و... از این وب ‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌ سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌ سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت آموت سیر و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است

3. . اطلاعات شخصی کاربران در وب سایت آموت سیر کاملا محرمانه است. ما تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کنیم.

4. کاربران متعهد می ‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ ی کاربران خواهد بود.

5. . کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب ‌سایت آموت سیر اصلاح نماید. در غیر این‌ صورت این وب‌ سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

6. وب ‌سایت آموت سیر به فروش اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل به مسافران می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما

1. عملیات خرید بلیط در وب‌ سایت آموت سیر مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید بلیط اینترنتی متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.

2. طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ی پرواز است.

3. . هنگام ثبت ‌نام و رزرو بلیط، نام مسافر باید به صورت صحیح با حروف انگلیسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود ندارد و آموت سیر، هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر می ‌بایست بلیط را کنسل و مجدداً خریداری کند.

4. . بلیط خریداری شده، متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر می‌باشد.

5. در قوانین هواپیمایی کشوری، مسافران نوزاد کم‌ تر از دو سال، مسافران کودک بین دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بیش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما ممانعت به عمل خواهد آمد. و بلیط کودک را به هیچ وجه نمی‌ توان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال خرید کرد.

6. لازم به ذکر است که در بلیط‌ های نرخ مصوب، قیمت بلیط برای مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوت است، اما در بلیط‌ های چارتری و غیر قابل استرداد، قیمت بلیط کودک با بزرگسال برابر است.

7. . پس از انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطعی شده و اطلاعات بلیط به کاربر پیامک و ایمیل می‌شود.

8. خریدار حق تغییر قیمت بلیط، دست بردن در مفاد بلیط به هر طریق و هر شکل، و یا فروش مجدد بلیط با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.

شرایط و ضوابط خرید اینترنتی هتل از وب سایت آموت سیر

مسئولیت کلیه‌ی رزروهای ثبت شده بر عهده‌ی آموت سیر است و این شرکت تضمین می‌کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت نامه اقامت (واچر)، بتوانید به راحتی در هتل و یا اقامتگاه مورد نظر، پذیرش شده و از امکانات هتل بهره‌مند شوید. اطلاعات هتل ها و مراکز اقامتی ارائه شده در آموت سیر، به صورت مستقیم از منابع رسمی (هتل ها، مراکز اقامتی و ...) دریافت شده است. به علت تغییرات دوره‌ای این اطلاعات، تایید صحت آنها بر عهده همان منابع می باشد. آموت سیر تلاش می‌کند تا این تغییرات را در کمترین زمان ممکن به‌روزرسانی نماید.

احراز هویت با کارت ملی و یا شناسنامه و احراز شرایط محرمیت، تنها وجود نام زوج در شناسنامه همسر است، در برخی هتل ها صیغه‌نامه با مهر برجسته نیز پذیرفته می‌شود ولی این پذیرش عمومیت ندارد؛ اقامتگاه ها در صورت عدم احراز شرایط محرمیت از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت نموده و مطابق قوانین کنسلی عمل می‌نمایند.

عملیات خرید و رزرو بلیط هتل در آموت سیر مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیک ایران بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی ، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید آگاهی کامل دارد.

شرایط ویزا و اقامت

در صورت‌ آماده نشدن ویزا از طرف سفارت، آموت سیر مسولیتی در قبال بلیط خریداری شده توسط مسافر را ندارد و این بلیط مشمول قوانین کنسلی می‌شود. قبل از خرید بلیط هواپیمای خارجی در کشورهای نیازمند به ویزا، به تاریخ شروع ویزا، تاریخ انقضای ویزا، و حداکثر زمان ممکن برای اقامت تعیین شده توسط سفارت مندرج در ویزا را توجه کنید. پیش‌آمدن هرگونه مشکل ناشی از موارد ذکر شده برعهده‌ی مسافر میباشد.

ورود به اکثر کشورها نیازمند ویزا است. قبل از خرید بلیط، شرایط ویزای کشور مقصد و کشورهای ترانزیت (کشورهایی که در فرودگاهشان توقف دارید)‌ را چک کنید توجه داشته باشید که ترانزیت در اغلب کشور ها اعم ازکشورهای آسیایی و اروپایی و امریکایی تا 8 ساعت متعارف و قابل قبول از طرف شرکتهای هواپیمایی مختلف می باشد.

مقالات مرتبط